قوانین و سیاست بخش چندرسانه ای OnlyPet.ir

قوانین و سیاست های بخش چند رسانه ای سایت OnlyPet.ir

1- تمام ویدیوها، تصاویر و فایل های صوتی منتشر شده در بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir به صورت گلچین شده از منابع ازاد قابل اشتراک گذاری تهیه شده اند که شامل حق کپی رایت نمیباشند.

2- تمام ویدیوها، تصاویر و فایل های صوتی ارسالی کاربران برای بخش چند رسانه ای سایت onlypet.ir شامل حق کپی رایت شخصی و حقوقی نمیباشند و هنگام ارسال، ارسال کنند میپذیرد ویدیو یا فایل ارسالی برای اشتراک گذاری در فضای اینترنت بلامانع است و پس از ارسال حقوق مادی و معنوی برای ارسال کننده یا خالق اثر در نظر گرفته نخواهد شد

3- تمام ویدیوها، تصاویر و فایل های صوتی ارسال شده پس از بازبینی و بررسی منتشر می‌شوند و ارسال کننده هنگام ارسال فایل میپذیرد که فایل مورد نظر در صورت تائید در بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir برای نمایش عمومی منتشر شود و در صورت رد شدن فایل اعتراضی وارد نخواهد بود

توجه: فایل هایی شامل واترمارک سایت های فارسی زبان و یا دارا بودن لینک خارجی به شبکه های اجتماعی فارسی زبان تایید نخواهند شد. همچنین ویدیوهای غیر مرتبط با حیوانات خانگی، صحنه های حیوان آزاری، صحنه های دلخراش و هر گونه ویدیویی که مرتبط به موضوعات بخش چندرسانه ای سایت اُنلی پت نباشد تایید نخواهد شد.

4- استفاده از ویدیو، تصاویر، فایل های صوتی منتشر شده در بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir در سایر سرویس های مجازی و غیرمجازی بدون درج لینک و نام منبع مجاز نمیباشد. استفاده از لینک های دومین اصلی یا ساب دومین ها و فایل های بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir نیز شامل همین بند میباشند.

نکته: مثال برای درج لینک و نام منبع: منبع: OnlyPet.ir یا منبع: بخش چندرسانه ای OnlyPet.ir

5- کامنت گذاری(ارسال دیدگاه) در بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir باید مرتبط با موضوع رسانه باشند.

6- توهین، استفاده از کلمات رکیک، تمسخر یا سایر خط قرمز ها در قسمت دیدگاه های بخش چندرسانه ای onlypet.ir ممنوع میباشد و در صورت مشاهده با شخص خاطی به شدت برخورد خواهد شد و در صورت امکان از طریق ای پی و سرویس دهنده اینترنت پیگیری های لازم قضایی نیز انجام میشود.

7- استفاده از بخش چندرسانه ای سایت onlypet.ir به معنی پذیرش قوانین فوق میباشد. استفاده کنندگان از سرویس شامل بازدیدکنندگان، اعضا و ارسال کنندگان فایل هستند

* قوانین فوق میتواند در بازه های زمانی مختلف و در صورت نیاز ویرایش شود که در اینصورت توسط اطلاعیه ای به کاربران و بازدیدکنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: قوانین فوق سیاست ها و قوانین کلی سایت onlypet.ir نمی باشد و تنها مربوط به بخش چند رسانه ای سایت OnlyPet.ir به ادرس media.onlypet.ir است.

توجه: فایل های منتشر شده در بخش چند رسانه ای اُنلی پت نظر یا توصیه سایت و مدیران OnlyPet.ir نمیباشد و صرفا جهت مشاهده و استفاده از نکات آموزشی یا حتی جنبه های تفریحی تائید و منتشر میشوند. مطمئنا هیچ یک از ویدیوها، تصاویر یا صوت های منتشر شده به عنوان یک منبع علمی مورد تائید ما نیست مگر مستقیما در مطلب مربوطه توسط مدیریت به آن اشاره شده باشد