تبلیغات

امروزه تبلیغات در فضای اینترنت یکی از سریع ترین و با صرفه ترین روش های تبلیغاتی برای معرفی کسب و کارها و محصولات میباشد که با کمترین هزینه میتواند بیشترین بازدهی را برای تبلیغ دهنده داشته باشد.

سایت اُنلی پت دات آی آر به عنوان یکی از سایت های پرترافیک مرتبط با حیوانات خانکی با بخش های متنوع از جمله تالار گفتگو، سایت اصلی، بخش چندرسانه ای و ….. میتواند میزبانی برای تبلیغات اینترنتی شما باشد.

مطمئنا تمام هزینه های دریافتی از تبلیغات به طور کامل صرف هزینه های سرور و بخش های مختلف سایت خواهد شد و هدف از راه اندازی این سایت از ابتدا کسب درامد نبوده و نیست و در صورت عدم دریافت تبلیغات نیز مانند گذشته فعالیت خود را با هزینه های شخصی ادامه خواهیم داد. با این حال ارسال تبلیغات و کسب درامد از این بخش میتواند خدمات و حوزه فعالیت مارا گسترده تر کند.

توجه مهم: سایت OnlyPet.ir بنرهای تبلیغاتی و محتوای آن را تائید نمیکند و تنها بنرهای تبلیغاتی تجاری را برای تامین هزینه های خود نمایش میدهد و مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغات و کالاهای مورد تبلیغ نمیپذیرد

در صورت تمایل به ارسال تبلیغات لطفا با ما از طریق فرم زیر مکاتبه نمایید. ایمیل معتبر و در دسترس برای ارتباط با شما الزامی است

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع تبلیغ یا حوزه فعالیت

پیام شما

captcha
کد امنیتی (حروف و اعداد تصویر فوق را وارد کنید)